Promocje
ŻŁOBEK Gazetki Standardy MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
ŻŁOBEK Gazetki Standardy MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

29,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

szt.
MEGA TEKA SPECJALISTY MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
MEGA TEKA SPECJALISTY MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

149,00 zł

Cena regularna: 189,00 zł

szt.
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA/ PSYCHOLOGA MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA/ PSYCHOLOGA MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

26,00 zł

Cena regularna: 29,00 zł

szt.
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA SPECJALNEGO  MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA SPECJALNEGO MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

30,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

szt.
IPET WOPFU MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
IPET WOPFU MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

39,00 zł

Cena regularna: 44,00 zł

szt.

KOMPLEKSOWY PAKIET STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: A512-559BD

Opis

KOMPLEKSOWY PAKIET STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH W SZKOLE+ PRZEDSZKOLU (materiał cyfrowy)

Po zaksięgowaniu płatności automatycznie otrzymujecie Państwo maila z linkiem do samodzielnego pobrania materiałów. Koniecznie proszę sprawdzić SPAM. Istnieje możliwość zakupienia materiałów na fakturę dla placówki z odroczonym terminem płatności. W tym celu prosimy o maila na adres kontakt@paniandzia.pl

PAKIET TO ZBIÓR  PRODUKTÓW kompleksowego wdrażania STANDARDÓW OCHRONY DZIECI PRZED KRZYWDZENIEM. Pakiet umożliwia wdrożenie SOM kompleksowo z gotowymi dokumentacmi i zaświadczeniami. Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności na placówkę -mailowo kontakt@paniandzia.pl 

Regularna cena wszystkich dokumentów dostępnych na stronie  to 409 zł. Pakiet umożliwia zakup wszystkich materiałów w promocyjnej cenie + certyfikat BEZPIECZNEJ PLACÓWKI (do samodzielnego wypełnienia i wydruku).

ZAWIERA:

  1. STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH- PROCEDURA

 

Materiał w formacie Word do samodzielnej modyfikacji zgodnie z potrzebami placówki (szkoły lub przedszkola).

 

W dokumencie należy nanieść w wyznaczone miejsca dane placówki oraz zmodyfikować dokument zgodnie z możliwościami szkoły/ przedszkola.

Procedura składa się z opracowanej Polityki Ochrony, Procedur oraz załączników (22 strony).

 

  1. Gazetka dla dzieci w wieku przedszkolnym dotycząca STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH oraz GAZETKA WERSJA SKRÓCONA DLA RODZICÓW.

Materiał cyfrowy do samodzielnego wydruku składający się z 12 kart A4 dla dzieci oraz 9 kart dla rodziców.

 

  1. Zestaw gazetek dotyczących STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.

GAZETKI w wersji skróconej Standardy Ochrony Małoletnich dla dzieci młodszych, uczniów ze SPE, uczniów starszych oraz rodziców. Materiał cyfrowy do samodzielnego wydruku składający się z trzech gazetek oraz dwóch plakatów. Gazetki: dla UCZNIÓW - 8 kart A4, oraz DLA RODZICÓW/ OPIEKUNÓW PRAWNYCH- 11 kart A4 oraz DZIECI W MŁODSZYM WIEKU (PRZEDSZKOLE/ KLASA I/ UCZNIOWIE ZE SPE) - 12 kart A4.

 

  1. PREZENTACJA NA SPOTKANIE Z RODZICAMI/ OPIEKUNAMI W CELU ZAPOZNANIA Z WERSJĄ SKRÓCONĄ STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH W PLACÓWCE. Materiał cyfrowy składający się z 30 slajdów zapisany w formacie PowerPoint co umożliwia dowolną modyfikację pliku. Prezentacja to gotowy materiał do wykorzystania w celu zapoznania rodziców i opiekunów prawnych z wersją SOM obowiązującą w szkole i przedszkolu. W wyznaczone miejsca prezentacji należy wpisać dane placówki lub inne wskazane informacje. Prezentacja to praktyczne wsparcie do przeprowadzenia spotkania.
  2. Pakiet szkoleniowy do samokształcenia dotyczący STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH w szkole/ przedszkolu. Materiał cyfrowy do samodzielnego wydruku/ prezentacji składający się z:

- prezentacji szkoleniowej do wykorzystania do samokształcenia lub na radzie szkoleniowej (33 slajdy)

- aktów prawa, przykładowym dokumencie STANDARDÓW OCHRONY MAŁLETNICH Z PROCEDURAMI (29 stron)

- zaświadczenia o udziale w doskonaleniu zawodowym (do samodzielnego wypełnienia danych i wydruku). MATERIAŁ MOŻE POSŁUŻYĆ JAKO GOTOWY PAKIET DO PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA PRZEZ SPECJALNISTĘ, NAUCZYCIELA W PLACÓWCE OŚWIATOWEJ W CZASIE RADY PEDAGOGICZNEJ.

  1. NIEBIESKIE KARTY- PROCEDURA.

Materiał cyfrowy w postaci prezentacji w formie PowerPoint składającej się  z 37 slajdów. Prezentacja może posłużyć jako materiał do samodoskonalenia lub materiał szkoleniowy w ramach pracy pedagoga, pedagoga specjalnego czy psychologa ( W CELU PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA WEWNĄTRZ PLACÓWKI DLA RADY W SZKOLE/ PRZEDSZKOLU PRZEZ SPECJALISTĘ) W prezentacji ujęte są najważniejsze zmiany dotyczące procedury NK, jej cel oraz przebieg z prezentacją formularza ,,A" jako załącznika do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 września 2023 r. w sprawie procedury "Niebieskie Karty" oraz wzorów formularzy "Niebieska Karta".  Do prezentacji jest dołączone zaświadczenie do samodzielnego wydruku (o udziale w samodoskonaleniu dla osoby indywidualnej- należy wpisać swoje dane osobowe w wyznaczonym miejscu).  

 

  1. PLAKATY- -RYMOWANKI nt. Standardów Ochrony Małoletnich.

Materiał cyfrowy do samodzielnego wydruku składający się z 5 kart A4.

Na każdej karcie znajdują się krótkie wierszyki przedstawiające czym jest dokument SOM.

Materiał można wykorzystać w SP jako plakaty (po pomniejszeniu wklejki do zeszytu) wiersze do nauki czy występy w ramach edukacji dzieci na temat SOM.

  1. Gazetka WYCHOWANIE BEZ PRZEMOCY. Materiał cyfrowy do samodzielnego wydruku składający się z 15 kart A4. Materiał może być wykorzystany jako gazetka stała lub prezentacja w czasie spotkania z rodzicami w szkole i przedszkolu.

Gazetka wpisuje się bezpośrednio w obowiązki placówek na temat edukacji rodziców i opiekunów prawnych na temat propagowania wychowania bez przemocy w związku z NOWYMI STANDARDAMI OCHRONY MAŁOLETNICH.

UWAGA! Jeżeli posiadacie Państwo już pakiety z naszej strony należy sprawdzić czy nie są zbieżne z KOMPLEKSOWYM PAKIETEM- gdyż jest on zbiorem materiałów ze strony www.paniandzia.pl (zakładka SOM).

 

Ważne!

Klauzula informacyjna:

Żaden dokument, nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie, bez pisemnej zgody Właściciela. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody Właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. Wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami Prawa Autorskiego (Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu ( z wyłączeniem osób dokonujących zakupu, do własnego użytku i wykorzystania). Kupujący nie ma prawa do  dalszej odsprzedaży i rozpowszechniania zakupionych materiałów umieszczonych na stronie sklepu internetowego paniandzia.pl .

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl