Promocje
ŻŁOBEK Gazetki Standardy MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
ŻŁOBEK Gazetki Standardy MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

29,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

szt.
MEGA TEKA SPECJALISTY MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
MEGA TEKA SPECJALISTY MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

149,00 zł

Cena regularna: 189,00 zł

szt.
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA/ PSYCHOLOGA MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA/ PSYCHOLOGA MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

26,00 zł

Cena regularna: 29,00 zł

szt.
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA SPECJALNEGO  MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
WPISY DO DZIENNIKA PEDAGOGA SPECJALNEGO MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

30,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

szt.
IPET WOPFU MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ
IPET WOPFU MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

39,00 zł

Cena regularna: 44,00 zł

szt.

Gazetka dla dzieci w przedszkolu STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH MATERIAŁ EDUKACYJNY W FORMIE CYFROWEJ

gazetka dla dzieci młodszych standardy ochrony małoletnich wersja graficzna.jpg
  • promocja
Cena: 29,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

29.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 9FEB-68024

Opis

Gazetka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym/ uczniów ze SPE dotycząca STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH oraz GAZETKA WERSJA SKRÓCONA DLA RODZICÓW.

 

Ważne!

Materiał jest zbieżny z produktem Standardy Ochrony Małoletnich w przedszkolu dostępny w cenie 99zł, oznacza to że są częścią tego pakietu.

 

Materiał cyfrowy do samodzielnego wydruku składający się z 12 kart A4 dla dzieci oraz 9 kart dla rodziców w formacie PDF.

 

Z dniem 15 lutego 2024 r. wchodzą w życie przepisy ustawy z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2023 r. poz. 1606) zmieniające dotychczasową ustawę z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, której tytuł na mocy tychże zmian otrzymuje brzmienie „o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich” (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 z późn. zm.).

 

Wprowadzając standardy ochrony małoletnich placówki są zobowiązane m.in. do:

1) sporządzenia ich w sposób mający na względzie konieczność ich zrozumienia przez osoby małoletnie;

2) udostępnienia standardów na swojej stronie internetowej oraz wywieszenia w widocznym miejscu w swoim lokalu, w wersji pełnej oraz skróconej, przeznaczonej dla małoletnich.

3) uwzględnienia sytuacji dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

 

Obowiązek ten dotyczy również pracy z najmłodszymi. Udostępniona gazetka pozwoli w wersji graficznej oraz skróconej przedstawić najważniejsze kwestie zawarte w Standardach Ochrony- mając na względzie konieczność zrozumienia przekazu dla małoletnich oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

 

Materiały powinny być poparte wcześniejszymi zajęciami z wyjaśnieniem każdej grafiki oraz poszczególnych pojęć.

 

Jeżeli posiadacie Państwo pakiet standardów ochrony małoletnich w cenie 99zł, lub pakiet gazetek Standardów ochrony małoletnich dla szkoły, zakup tego materiału jest zbędny, gdyż jest częścią wspomnianych produktów. 

 Dodatkowe informacje: po zaksięgowaniu płatności automatycznie otrzymujecie Państwo maila z linkiem do samodzielnego pobrania materiałów. Koniecznie proszę sprawdzić SPAM. Istnieje możliwość zakupienia materiałów na fakturę dla placówki z odroczonym terminem płatności. W tym celu prosimy o maila na adres kontakt@paniandzia.pl

Ważne!

Klauzula informacyjna:

Żaden dokument, nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie, bez pisemnej zgody Właściciela. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody Właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. Wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami Prawa Autorskiego (Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu ( z wyłączeniem osób dokonujących zakupu, do własnego użytku i wykorzystania). Kupujący nie ma prawa do  dalszej odsprzedaży i rozpowszechniania zakupionych materiałów umieszczonych na stronie sklepu internetowego paniandzia.pl .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl